• BIST 101.089
  • Altın 260,203
  • Dolar 5,6853
  • Euro 6,3777
  • Gümüşhane : 17 °C
  • Trabzon : 24 °C

GÜMÜŞKOD ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

19.04.2019 11:31
GÜMÜŞKOD ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI
Gümüşkod Merkez İlçe Yarışmaları; Oyun Kodlama, Serbest Proje ve 3 Boyutlu Tasarım kategorilerinde, il merkezimizdeki ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim okullarının katılımıyla gerçekleşti.

Rehberlik Araştırma Merkezi salonunda gerçekleşen ödül törenine İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mesut Olgun ve İbrahim Taş, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Yapılan Yarışmada  36 proje, 12 Danışman öğretmen ve 65 öğrenci yer aldı.

Kodlama İl Koordinatörü Yasin Demir başkanlığında, Gümüşhane Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilişim teknolojileri öğretmeni Atilla Köşger, İl Milli Eğitim Müdürlüğü MEBBİS yöneticisi Murat Ceyhan Nas tarafından değerlendirmesi yapıldı.

Yapılan değerlendirme sonucunda Kategori Birincileri, 3B Tasarım Kategorisi, Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi, Danışman öğretmen Funda Kuvvet Yılmaz, Öğrenciler Kağan Demiral, Ahmet Şahin Akgül, Oyun Kodlama Kategorisi, Gazipaşa Ortaokulu, Danışman öğretmen Neslihan Nebioğlu, Öğrenciler Efe Yabgu Ülker, Emin Buğra Özdener,  Serbest Proje Kategorisi Dumlupınar Ortaokulu, Danışman öğretmen Kübra Yüzüak, Öğrenciler Ecrinnur Ciğerci, Efe Mert Kobalas, Mehmet Eren Kaya.

 

Kategori ikincileri, 3B Tasarım Kategorisi, Fevzipaşa Ortaokulu, Danışman öğretmen Sare Sancak, Öğrenciler Berat Berke Taşdelen, Muhammed Efe Yıldırım, Oyun Kodlama Kategorisi, 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu, Danışman öğretmen Kübra Yüzüak, Öğrenci Ahmet Talha Demir, Serbest Proje Kategorisi , 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu, Danışman öğretmen Kübra Yüzüak, Öğrenciler Fatıma Zehra Koç, Hilal Nur Atalay.

 

Kategori Üçüncüleri, 3b Tasarım Kategorisi, Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi, Danışman öğretmen Funda Kuvvet Yılmaz, Öğrenci İlayda Kümüştaş, Oyun Kodlama Kategorisi, Merkez Atatürk Ortaokulu, Danışman öğretmen Züleyha Kork Salantur, Öğrenciler Zeynep Ebru Ertekin, Ravzanur Çimen, Asude Şimşek,Serbest Proje Kategorisi, Fevzipaşa Ortaokulu, Danışman Öğretmen İsmail Aladağ, Öğrenci Tanhu Eymen Öztürk olarak belirlendi.

 

Projeye katılan 65 öğrenciye ve 12 danışman öğretmene katılım belgeleri, dereceye giren öğretmen ve öğrencilere plaket ve katılım belgeleri İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mesut Olgun, İbrahim Taş ve okul müdürleri tarafından verildi.

Yapılan yorumlardan Gümüşhane Olay Gazetesi sorumlu tutulamaz.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • ÖNCELİK YAYANIN30 Mayıs 2019 Perşembe 14:21
  • DÜNYA REKORU PEŞİNDE30 Mayıs 2019 Perşembe 14:17
  • GERÇEK BİR FATİH30 Mayıs 2019 Perşembe 14:14
  • ŞİDEF’Lİ KADINLAR’DAN ANLAMLI HEDİYE30 Mayıs 2019 Perşembe 14:12
  • GENÇLERDEN ÇOK GÜZEL HAREKETLER30 Mayıs 2019 Perşembe 14:10
  • YÜZMEDE TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ GELDİ30 Mayıs 2019 Perşembe 14:08
  • İLK GENEL KURUL YAPILDI30 Mayıs 2019 Perşembe 14:07
  • DİLAVER CEBECİ İSTANBUL’DA ANILDI30 Mayıs 2019 Perşembe 14:04
  • BALDA HEDEF 45 TON29 Mayıs 2019 Çarşamba 13:59
  • AK PARTİ KELKİT VE KÖSE TEŞKİLATLARI İFTARDA BULUŞTU29 Mayıs 2019 Çarşamba 13:57
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Gümüşhane Olay | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0456) 213 66 63 | Haber Yazılımı: CM Bilişim