• BIST 103.408
  • Altın 230,198
  • Dolar 5,4634
  • Euro 6,2160
  • Gümüşhane : 0 °C
  • Trabzon : 9 °C

ATLETİZM İL SEÇMELERİ TAMAMLANDI

14.03.2019 12:17
ATLETİZM İL SEÇMELERİ TAMAMLANDI
Gümüşhane’de Atletizmi Geliştirme Projesi Kros yarışmaları il ve ilçe seçmeleri tamamlandı.

Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanlığı’nın 2019 yılı faaliyet programı doğrultusunda Atletizmi Geliştirme Projesi Kros yarışmaları il ve ilçe seçmeleri yapılarak 30 Mart 2019 tarihinde Trabzon ilinde yapılacak 2. Kademe bölge yarışmasına katılacak il takımını belirleyen final yarışması, il ve ilçelerden sporcu öğrencilerin katılımı ile Yenişehir stadında yapıldı.

Yarışmada dereceye giren sporcuların madalyaları Gençlik ve Spor İl Müdürü Mücahit Atalay tarafında verildi. Atalay, 30 Mart 2019 tarihinde Trabzon’da yapılacak 2. Kademe bölge yarışmalarına katılacak sporculara başarı dileklerinde bulundu.

Dereceye giren sporcular ise şöyle:                        

2007 – 2008 Doğumlu Kızlar 1500 metrede;  Sudenur Şahin (Salyazı İmam Hatip Orta Okulu) birinci, Zeynep Muhçu (Kürtün 80. Yıl Cumhuriyet Orta Okulu) ikinci, Reyhan Sancak (Kürtün 80. Yıl Cumhuriyet Orta Okulu) üçüncü, Şeydanur Can (Köse 60. Yıl YIBO) dördüncü, Rumeysa Çakıcı (Kürtün 80. Yıl Cumhuriyet Orta Okulu) beşinci,            Razanur Kesler                (Köse 60. Yıl YIBO) ise altıncı oldu.

2007 – 2008 Doğumlu Erkekler 1500 metrede; Serkan Kara (Gümüşhane Atatürk Orta Okulu) birinci, Şafak Şayık (Kürtün Üçtaş YİBO) ikinci,  Berat Şimşek (Kale YİBO) üçüncü, Yusuf Can Karatay (Kelkit Şehit Lokman Oktay İHO Ok.) dördüncü, Ehmet Eren Ediz (Köse 60. Yıl YIBO) beşinci, Ekrem Özdemir (Kürtün Cumhuriyet Orta Okulu) ise altıncı oldu.

2005 – 2006 Doğumlu Kızlar 2000 Metrede;  Buse Durmuş (Kelkit Şehit Lokman Oktay İHO Ok.) birinci, Duygu Çakıcı (Kürtün 80. Yıl Cumhuriyet Orta Okulu) ikinci, Rümeysa Kuvvetli (Gümüşhane Kale İmam Hatip Orta Okulu) üçüncü, Beyzanur Kurt (Köse 60. Yıl YIBO) dördüncü, Melike Kaya (Gümüşhane Kale İmam Hatip Orta Okulu) beşinci, Gülüzar Yavuz (Kürtün 80. Yıl Cumhuriyet Orta Okulu) ise altıncı oldu.

2005 – 2006 Doğumlu Erkekler 2000 Metrede; Erbil Toklu (Kelkit Şehit Lokman Oktay İHO Ok.) birinci, Recep Kurt (Maraşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi) ikinci, Murat Ten (Kürtün Vali Gazi Şimşek Orta Okulu) üçüncü, Halit Eren Karakoç (Salyazı İmam Hatip Orta Okulu) dördüncü, Emirhan Şimşek (Gümüşhane Kale İmam Hatip Orta Okulu) beşinci, Talha Meral (Kürtün Üçtaş YİBO) ise altıncı oldu.

Yapılan yorumlardan Gümüşhane Olay Gazetesi sorumlu tutulamaz.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • KALDI 2 BİN 786 KİŞİ14 Mart 2019 Perşembe 12:15
  • SAĞLIK ÇALIŞANLARININ EMEĞİ KUTSALDIR14 Mart 2019 Perşembe 12:12
  • ÖNCELİĞİMİZ MODERN KENT KONSEYİ14 Mart 2019 Perşembe 12:10
  • HİBE BAŞVURULARI BAŞLADI14 Mart 2019 Perşembe 12:08
  • GENÇLİĞE DEĞER PROJESİ14 Mart 2019 Perşembe 12:06
  • SEÇİM ÖNCESİ KÖY YOLLARI AÇILIYOR14 Mart 2019 Perşembe 12:04
  • GÜMÜŞHANE’DEN DÜNYAYA12 Mart 2019 Salı 10:46
  • TIBBIN MÜHENDİSLİKTEN BEKLEDİKLERİ12 Mart 2019 Salı 10:43
  • HIŞIR OSMAN’IN KARDEŞ ACISI12 Mart 2019 Salı 10:39
  • KAYALAR EVİN ÜZERİNE YUVARLANDI12 Mart 2019 Salı 10:34
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Gümüşhane Olay | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : (0456) 213 66 63 | Haber Yazılımı: CM Bilişim